Yayın Akışı

07:15
Super Cup
Sezon 1
08:00
Nasıl Yani?
08:30
Öykü Cengiz’le Bu Sabah
10:00
Kızlar Yurdu
Yerli Dizi
11:00
Pop Türk
11:15
Nereden Çıktı Bu Velet
Yerli Film
12:30
Alın Teri
12:45
Öğle Haberi
13:00
Hayat Bayram Olsa
Yerli Film
14:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
16:30
Emret Komutanım
Yerli Dizi
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Türkan Varol’la Ana Haber
19:30
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
20:30
Jack Reacher
Yabancı Film
22:30
Serbest Vuruş
Spor
00:45
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
01:45
Nereden Çıktı Bu Velet
Yerli Film
03:00
Pop Türk
03:15
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
05:15
Super Cup
Sezon 1
06:00
Emret Komutanım
07:15
Super Cup
Sezon 2
08:00
Nasıl Yani?
08:30
Öykü Cengiz’le Bu Sabah
10:00
Kızlar Yurdu
Yerli Dizi
11:00
Estergon Kalesi
Yerli Film
12:30
Pop Türk
12:45
Öğle Haberi
13:00
Bıktım Her Gün Ölmekten
Yerli Film
14:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
16:30
Emret Komutanım
Yerli Dizi
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Türkan Varol’la Ana Haber
19:30
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
20:30
Everest
Yabancı Film
22:30
Kanunun Ötesinde / A Walk Among the Tombstones
Yabancı Film
00:30
Alın Teri / Mücevher Sanatı
00:45
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
01:45
Estergon Kalesi
Yerli Film
03:15
Nasıl Yani?
03:45
Super Cup
Sezon 2
04:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
07:15
Super Cup
Sezon 2
08:00
Nasıl Yani?
08:30
Öykü Cengiz’le Bu Sabah
10:00
Kızlar Yurdu
Yerli Dizi
11:00
Bıktım Her Gün Ölmekten
Yerli Film
12:30
Pop Türk
12:45
Öğle Haberi
13:00
Kezban
Yerli Film
14:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
16:30
Emret Komutanım
Yerli Dizi
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Türkan Varol’la Ana Haber
19:30
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
20:30
Sen Olsan
Pınar Ergüner & Canan Danyıldız
22:30
44. Çocuk / Child 44
Yabancı Film
00:30
Alın Teri / Ciltçilik Sanatı
00:45
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
01:45
Bıktım Her Gün Ölmekten
Yerli Film
03:15
Nasıl Yani?
03:45
Super Cup
Sezon 2
04:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
07:15
Super Cup
Sezon 2
08:00
Nasıl Yani?
08:30
Öykü Cengiz’le Bu Sabah
10:00
Kızlar Yurdu
Yerli Dizi
11:00
Kezban
Yerli Film
12:30
Pop Türk
12:45
Öğle Haberi
13:00
Fatoş Sokakların Meleği
Yerli Film
14:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
16:30
Emret Komutanım
Yerli Dizi
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Türkan Varol’la Ana Haber
19:30
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
20:30
Gran Torino
Yabancı Film
22:30
Cemal Dursun ile Gönül Kapısı
23:45
Emret Komutanım
Yerli Dizi
01:00
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
01:45
Kezban
Yerli Film
03:15
Nasıl Yani?
03:45
Super Cup
Sezon 2
04:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
07:15
Super Cup
Sezon 2
08:00
Nasıl Yani?
08:30
Öykü Cengiz’le Bu Sabah
10:00
Kızlar Yurdu
Yerli Dizi
11:00
Fatoş Sokakların Meleği
Yerli Film
12:30
Pop Türk
12:45
Öğle Haberi
13:00
Kızım ve Ben
Yerli Film
14:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
16:30
Emret Komutanım
Yerli Dizi
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Türkan Varol’la Ana Haber
19:30
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
20:30
Robocop
Yabancı Film
22:30
Ölüm Yarışı 3 / Death Race 3
Yabancı Film
00:30
Alın Teri / Hüseyin Usta
00:45
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
01:45
Fatoş Sokakların Meleği
Yerli Film
03:15
Nasıl Yani?
03:45
Super Cup
Sezon 2
04:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
Super Cup
Sezon 2
07:15
Pop Türk
07:30
Super Cup
Sezon 1
08:15
Nasıl Yani?
08:45
Bir Avuç Dolar / A Fistful of Dollars
Yabancı Film
10:30
Pınar Ergüner’le Hafta Sonu
13:00
Super Cup
Sezon 1
13:45
Nasıl Yani?
14:15
Alın Teri
14:30
Everest
Yabancı Film
16:30
Kezban
Yerli Film
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Kerem Seven’le Hafta Sonu Ana Haber
19:30
Gizli Dosyalar / X-Files
Yabancı Dizi
20:30
Mahmut Şahin’le Haklı Sorular
22:00
Super Cup
Sezon 2
22:45
Hyena Geçidi / Hyena Road
Yabancı Film
00:45
Everest
Yabancı Film
02:45
Pınar Ergüner’le Hafta sonu
05:15
Emret Komutanım
Yerli Dizi
05:45
Everest
Yabancı Film
Super Cup
Sezon 2
07:15
Pop Türk
07:30
Super Cup
Sezon 1
08:15
Nasıl Yani?
08:45
Gümüş Eyerler – Blazing Saddles
Yabancı Film
10:30
Pınar Ergüner’le Hafta Sonu
13:00
Super Cup
Sezon 1
13:45
Nasıl Yani?
14:15
Alın Teri
14:30
Mahmut Şahin’le Haklı Sorular
15:30
Pers Prensi Zamanın Kumları
Yabancı Film
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Kerem Seven’le Hafta Sonu Ana Haber
19:30
Gizli Dosyalar / X-Files
Yabancı Dizi
20:30
Yedinci Oğul / The Seventh Son
Yabancı Film
22:45
Serbest Vuruş
Spor
00:45
Yedinci Oğul / The Seventh Son
Yabancı Film
02:45
Pınar Ergüner’le Hafta sonu
05:15
Emret Komutanım
Yerli Dizi
05:45
Yedinci Oğul / The Seventh Son
Yabancı Film
welcome image