Yayın Akışı

07:15
Super Cup
Sezon 1
08:00
Nasıl Yani?
08:30
Kadın Asla Unutmaz
Yerli Film
10:00
Kızlar Yurdu
Yerli Dizi
11:00
Davaro
Yerli Film
12:30
Nasıl Yani?
13:00
Kadın Asla Unutmaz
Yerli Film
14:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
16:30
Emret Komutanım
Yerli Dizi
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Türkan Varol’la Ana Haber
19:30
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
20:30
Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti
Yabancı Film
22:30
Kırılma Noktası
Yabancı Film
00:00
Emret Komutanım
Yerli Dizi
01:00
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
01:45
Davaro
Yerli Film
03:15
Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti
Yabancı Film
05:15
Kırılma Noktası / Point Break
Yabancı Film
07:15
Super Cup
Sezon 1
08:00
Nasıl Yani?
08:30
Yedi Evlat İki Damat
Yerli Film
10:00
Kızlar Yurdu
Yerli Dizi
11:00
Suç Ortağı – (Stolen)
Yabancı Film
12:30
Nasıl Yani?
13:00
Baba Bizi Eversene
Yerli Film
14:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
16:30
Emret Komutanım
Yerli Dizi
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Türkan Varol’la Ana Haber
19:30
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
20:30
Görevimiz Tehlike: Hayalet Protokol
Yabancı Film
22:30
Davaro
Yerli Film
00:00
Emret Komutanım
Yerli Dizi
01:00
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
01:45
Aslan Bacanak
Yerli Film
03:15
Nasıl Yani?
03:45
Super Cup
Sezon 1
04:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
07:15
Super Cup
Sezon 1
08:00
Nasıl Yani?
08:30
Baba Bizi Eversene
Yerli Film
10:00
Kızlar Yurdu
Yerli Dizi
11:00
Charade
Yabancı Film
12:45
Alın Teri
13:00
Davaro
Yerli Film
14:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
16:30
Emret Komutanım
Yerli Dizi
17:45
Super Cup
(Sezon 1 Bölüm 1)
18:30
Türkan Varol’la Ana Haber
19:30
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
20:30
Sen Olsan
Pınar Ergüner & Canan Danyıldız
22:30
Jack Reacher
Yabancı Film
00:00
Emret Komutanım
Yerli Dizi
01:00
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
01:45
Kırılma Noktası / Break Point
Yabancı Film
03:15
Nasıl Yani?
03:45
Super Cup
Sezon 1
04:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
07:15
Super Cup
Sezon 1
08:00
Nasıl Yani?
08:30
Aslan Bacanak
Yerli Film
10:00
Kızlar Yurdu
Yerli Dizi
11:00
Sen Olsan
Pınar Ergüner & Canan Danyıldız
13:00
Yedi Evlat İki Damat
Yerli Film
14:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
16:30
Emret Komutanım
Yerli Dizi
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Türkan Varol’la Ana Haber
19:30
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
20:30
Yabancı Film
Yabancı Film
22:30
Cemal Dursun ile Gönül Kapısı
00:00
Emret Komutanım
Yerli Dizi
01:00
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
01:45
Yerli Film
Yerli Film
03:15
Nasıl Yani?
03:45
Super Cup
Sezon 1
04:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
07:15
Super Cup
Sezon 1
08:00
Nasıl Yani?
08:30
Davaro
Yerli Film
10:00
Kızlar Yurdu
Yerli Dizi
11:00
Cemal Dursun ile Gönül Kapısı
13:00
Aslan Bacanak
Yerli Film
14:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
16:30
Emret Komutanım
Yerli Dizi
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Türkan Varol’la Ana Haber
19:30
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
20:30
Ada – (The Island)
Yabancı Film
22:30
Teselli / Solace
Yabancı Film
00:00
Emret Komutanım
Yerli Dizi
01:00
X-Files / Gizli Dosyalar
Yabancı Dizi
01:45
Jack Reacher
Yabancı Film
03:15
Nasıl Yani?
03:45
Super Cup
Sezon 1
04:30
Ebru Keser’le Hayatın Tadı
06:45
Eskimeyen Nağmeler
07:30
Super Cup
Sezon 1
08:15
Nasıl Yani?
08:45
Charade
Yabancı Film
10:30
Pınar Ergüner’le Hafta Sonu
13:00
Super Cup
Sezon 1
13:45
Nasıl Yani?
14:15
Alın Teri
14:30
Jack Reacher
Yabancı Film
16:00
Film Arası
16:15
Baba Bizi Eversene
Yerli Film
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Kerem Seven’le Hafta Sonu Ana Haber
19:30
Suç Ortağı – (Stolen)
Yabancı Film
21:00
Mahmut Şahin’le Haklı Sorular
22:00
U-571
Yabancı Film
00:00
Super Cup
Sezon 1
00:45
Suç Ortağı – (Stolen)
Yabancı Dizi
02:15
Emret Komutanım
03:15
Pınar Ergüner’le Hafta sonu
05:45
Nasıl Yani
06:15
Suç Ortağı – (Stolen)
Yabancı Dizi
07:30
Super Cup
Sezon 1
08:15
Nasıl Yani?
08:45
Conagher
Yabancı Film
10:30
Pınar Ergüner’le Hafta Sonu
13:00
Super Cup
Sezon 1
13:45
Nasıl Yani?
14:15
Alın Teri
14:30
Mahmut Şahin’le Haklı Sorular
15:30
Nasıl Yani?
16:00
Film Arası
16:15
Davaro
Yerli Film
17:45
Super Cup
Sezon 1
18:30
Kerem Seven’le Hafta Sonu Ana Haber
19:30
Yaşam Savaşı / Hours
Yabancı Film
21:00
Emret Komutanım
Yerli Dizi
22:00
Serbest Vuruş
00:00
Super Cup
Sezon 1
00:45
Yaşam Savaşı / Hours
Yabancı Dizi
02:15
Emret Komutanım
03:15
Pınar Ergüner’le Hafta sonu
05:45
Film Arası
06:00
Yaşam Savaşı / Hours
Yabancı Dizi
welcome image